Kapłani

Proboszcz:

  • Ks. kan. mgr lic. Rafał Czerniejewski

Proboszczem naszej parafii został 1 lipca 2015 roku

Święcenia kapłańskie przyjął – 21.05.1981 r.

Wikariusze:

  • Ks.  Jacek Konieczny

 Posługę w naszej parafii rozpoczął 25 sierpnia 2016 r.

Święcenia kapłańskie przyjął w 2003 r.

  •  Ks.  Tomasz Tarczyński

 Posługę w naszej parafii rozpoczął 25 sierpnia 2016 r.

Święcenia kapłańskie przyjął w 2007 r.

 Rezydenci:

  • Ks. dr kanonik Ryszard Rybak

Święcenia kapłańskie przyjął -19.05.1983 r.

W Metropolitalnym Sądzie Duchownym stanowisko Wikariusza Sądowego Oficjał

  • Ks. dr Rafał Pajszczyk

Święcenia kapłańskie przyjął – 23.05.1989.

W Metropolitalnym Sądzie Duchownym – Wiceoficjał

  • Ks.  mgr kanonik Czesław Liczbański

Posługę w naszej parafii rozpoczął 25 sierpnia 2010r.

Święcenia kapłańskie przyjął 24.05.1973 r.
Kapelan Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego nr 3 Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

telefon kontaktowy: 692 849 118
200px-Telephone_receiver.svg